Hotel – Pałac Rytwiany. Wypoczynek i szkolenia

Będąc świadomym, jak ważny dla życia przedsiębiorstwa jest wykwalifikowany personel nieustannie w niego inwestujemy. Systematyczne szkolenia i warsztaty dla pracowników organizujemy w naszym Hotelu „Rytwiany” – w miejscu idealnym zarówno na wypoczynek jak i szkolenia, kursy, konferencje, bankiety i przyjęcia okolicznościowe.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszego hotelu, który dysponuje salami: konferencyjną, bankietową oraz klubową. Sala konferencyjna przystosowana jest do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Natomiast sala bankietowa to bardzo eleganckie i oryginalne miejsce dla organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć.

Hotel „Rytwiany” to wysoki standard i dobry gust. W początkach XX wieku był siedzibą księcia Artura Radziwiłła oraz jego rodziny, dlatego też personel Hotelu dba o utrzymanie obsługi na najwyższym poziomie. Dziś właścicielem Hotelu jest DGP DOZORBUD Grupa Polska -  jesteśmy dumni z tego miejsca.

Hotel Rytwiany jest jednym z wiodących hoteli w województwie. Świeże powietrze, otaczający Pałac piękny park założony w latach 30-tych, lasy, stawy hodowlane z żywą rybą oraz stadniny koni to tylko niektóre atrakcje turystyczne tego miejsca.

Serdecznie zapraszamy

HOTEL RYTWIANY***
ul. Artura Radziwiłła 19
28 – 236 RYTWIANY
woj. Świętokrzyskie

tel. 015 / 864 32 55
tel. 015 / 864 74 12
fax 015 / 864 32 56
e-mail: hotel@hotelrytwiany.pl
www.hotelrytwiany.pl