Profil działalności

Grupa DGP świadczy złożony zakres usług. Zgodnie z filozofią outsourcingu odciążamy przedsiębiorstwa i instytucje od obowiązków, które możemy wykonać lepiej i taniej. W naszej działalności koncentrujemy się na czterech podstawowych obszarach. Są to usługi porządkowo-czystościowe, usługi ochrony oraz catering. Działalność w tych obszarach prowadzimy poprzez należące do naszej grupy kapitałowej wyspecjalizowane spółki.

DGP Clean Partner to spółka świadcząca usługi utrzymania czystości we wnętrzach budynków oraz w ich najbliższym otoczeniu. Dzięki stałemu kontaktowi z producentami środków czystości oraz urządzeń sprzątających na bieżąco wdrażamy najnowocześniejsze technologie i rozwiązania. Firma świadczy również usługi projektowania terenów zielonych oraz wspiera przedsiębiorców poprzez prowadzenie szkoleń i usług doradztwa.

DGP Security Partner została stworzona z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym. Oferujemy w tej dziedzinie kompleksowe usługi: ochrona mienia i osób, monitorowanie obiektów oraz konwojowanie środków pieniężnych. Aby utrzymać wysoką jakość stale inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt oraz podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

DGP Catering Partner oferuje wysokiej jakości usługi w dziedzinie żywienia. Naszym największym atutem jest wysokiej klasy żywność, z jakiej przyrządzamy wszystkie posiłki. Dzięki starannemu doborowi dostawców żywności mamy pewność, że nasze dania są zdrowe i pożywne. Oferujemy bardzo bogate menu dopasowane do preferencji naszych Klientów. Dla nas najważniejsza jest jakość – musi być smacznie i zdrowo.

Usługi outsourcingowe rozwiązują wiele problemów związanych z zakupami oraz magazynowaniem środków i sprzętu. Zbędne staje się również utrzymywanie wielu niepotrzebnych stanowisk pracy. Skorzystanie z naszych usług pozwala przedsiębiorstwom oraz instytucjom na zaoszczędzenie cennego czasu oraz znacznych środków finansowych. Dzięki temu mogą skupić się na najistotniejszych dla siebie obszarach.