Żywienie Zbiorowe
Usługa żywienia zbiorowego kierowana jest przede wszystkim do Szpitali, DPS, Ośrodków Wychowawczych oraz Szkół i Przedszkoli.
Catering
W naszej ofercie znajdziecie Państwo posiłki profilaktyczne, regeneracyjne oraz wyroby garmażeryjne.
Restauracje
Oferta prowadzenia punktów gastronomicznych skierowana jest przede wszystkim do deweloperów, administratorów biurowców, firm.
Party Service
Proponujemy obsługę imprez okolicznościowych, konferencji, spotkań biznesowych i imprez plenerowych.
DGP Catering Partner

DGP Catering Partner to spółka oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu świadczenia usług gastronomicznych.

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej, wykwalifikowana kadra oraz współpraca z najlepszymi producentami (dostawcami) żywności pozwalają nam na utrzymanie wysokiej jakości produktu oraz usługi.
Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie żywienia na terenie całego kraju przejmując cały proces produkcji i dostarczania posiłków.

Prowadzimy działalność w zakresie żywienia zbiorowego dla pacjentów i personelu jednostek służby zdrowia, uzdrowisk i placówek oświatowych. Zapewniamy catering w zakresie obsługi konferencji i spotkań. Prowadzimy restauracje i kantyny pracownicze w atrakcyjnych lokalizacjach. Oferujemy również takie usługi jak party service czy dostarczanie posiłków regeneracyjnych dla pracowników.

Bezpieczeństwo produkcji w naszych placówkach gwarantuje wdrożony system HACCP. W 2012 roku otrzymaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg norm PN-EN ISO 22000:2006.