Dieta jako ważny element w procesie leczenia

Usługę żywienia zbiorowego kierujemy przede wszystkim do jednostek Służby Zdrowia, Placówek Oświatowych (Ośrodków Wychowawczych, Szkół i Przedszkoli) oraz Ośrodków Pomocy Społecznej i Uzdrowisk.

Pacjenci są najważniejsi
Żywienie w szpitalach rozpoczęliśmy w 2001 roku. Przygotowując posiłki przestrzegamy wszystkich norm sanitarnych dzięki czemu możemy zaoferować zdrowe, smaczne i estetycznie podane potrawy. Świadczenie usług żywieniowych dla pacjentów związane jest z zatrudnieniem wykwalifikowanej kadry żywieniowej a sporządzanie posiłków wymaga od nas zaplanowania szczegółowych jadłospisów według diet stosowanych w danym szpitalu zgodnie z zasadami dietetyki. Starannie dobrany system dystrybucji gwarantuje odpowiednią temperaturę serwowanych potraw i dostarczenie posiłków o ustalonej porze.

Pensjonariusze smakują domowej kuchni
Pensjonariusze Ośrodków Pomocy Społecznej otrzymują posiłki o tradycyjnym smaku domowej kuchni, spełniające wymogi diet zalecanych przez lekarzy.

Dieta najważniejsza w rozwoju dzieci
Doskonale wiemy jak ważne jest żywienie w procesach rozwoju dzieci i młodzieży oraz jak jest ważnym elementem wspomagającym proces leczenia. Stąd też nasze menu jest systematycznie urozmaicane, dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy oraz zapewniające odpowiednie walory smakowe i jakościowe. Menu dobieramy tak, aby zestawy zawierały wszystkie składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu.

Nowoczesne technologie
Przy produkcji żywności korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, stale udoskonalając cały proces wytwarzania posiłków.

Gwarantujemy najwyższe standardy higieny
Nasze posiłki przygotowywane są w oparciu o normy Instytutu Żywności i Żywienia pod nadzorem wykwalifikowanych dietetyków.

Skontaktuj się z nami
Z oferowanych przez nas rozwiązań skorzystało już wiele placówek, jednak tylko Ty możesz ocenić, czy nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, wypełnij ten prosty formularz.

Zapraszamy.

Firma (pole wymagane)

Twój e-mail (pole wymagane)

Twoja wiadomość