Catering – jakość i wygoda

Działalność polegająca na dostarczaniu wyrobów i dań gotowych stanowi dużą i ważną część oferty DGP Catering.

Posiadamy sieć kuchni centralnych
na terenie całego kraju (Warszawa, Iwonicz Zdrój, Stalowa Wola, Starachowice, Wrocław, Opole, Poznań, Gniewczyna Łańcucka) obsługujących catering dla przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Proponujemy dostarczanie posiłków profilaktycznych, regeneracyjnych oraz wyrobów garmażeryjnych. Posiłki profilaktyczne jak i regeneracyjne przygotowujemy zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów. Gwarantem wysokiej jakości wyprodukowanych dań jest wdrożony w firmie System Zarządzania Jakością ISO 22000:2005 HACCP.

Obsługę oferujemy w dwóch formach:

  • posiłki dostarczane są w specjalnych termosach gwarantujących utrzymanie temperatury do wydania  w punkcie ( stołówce, barze ). Dystrybucja w tej formie jest bardzo prosta, nie wymaga dodatkowych urządzeń gastronomicznych i może być wykonywana również przez Państwa pracownika
  • drugą formą są posiłki porcjowane do opakowań jednorazowych, stanowiącą doskonałą formę dla firm nie posiadających własnego zaplecza kuchennego. Mogą to być zarówno zestawy obiadowe, jak i gotowe kanapki, sałatki bądź inne produkty z naszej oferty. Do zestawów porcjowanych dołączamy komplet sztućców jednorazowych.

Naszym nadrzędnym celem jest przygotowanie posiłku, który będzie smaczny  i atrakcyjny cenowo. Proponowane menu jest różnorodne, wysokiej jakości i stale ulepszane bowiem zawsze liczymy się z opiniami naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami
Z oferowanych przez nas rozwiązań skorzystało już wiele przedsiębiorstw, jednak tylko Ty możesz ocenić, czy nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, wypełnij ten prosty formularz.

Zapraszamy.

Firma (pole wymagane)

Twój e-mail (pole wymagane)

Twoja wiadomość