Czy otoczenie firmy ma istotne znaczenie biznesowe?

Zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie pierwsze wrażenie ma bardzo wielki wpływ na postrzeganie przez nas rzeczywistości. W przypadku firm i instytucji pierwsze wrażenie, jakie odnosi klient lub partner związane jest z wyglądem zewnętrznych terenów budynku. Dlatego warto byś o nie zadbał.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane ze świadczeniem usług utrzymania terenów zewnętrznych. Pozwala nam to na stworzenie modelu współpracy optymalnie dopasowanego do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Otoczenie ma znaczenie
Wiedząc, jak wielkie znaczenie dla prestiżu Twojej ma utrzymanie estetyki jej najbliższego otoczenia, oferujemy Ci kompleksowe usługi porządkowe na światowym poziomie.

Oferujemy:
- pielęgnację klombów i kwietników
- koszenie i grabienie trawników
- strzyżenie żywopłotów
- usuwanie suchych konarów drzew
- pielęgnację gazonów i drzew
- prace porządkowe w parkach
- całoroczne sprzątanie placów, parkingów i dróg dojścia do budynków
- odśnieżanie traktów pieszych i likwidację oblodzenia

Twoje korzyści:
- obniżenie kosztów utrzymania terenów zewnętrznych
- podwyższenie standardów bezpieczeństwa
- zwiększenie prestiżu firmy, dzięki wrażeniu jakie będzie robić otoczenie budynków

Gwarancja jakości
Gwarancją wysokiego poziomu oferowanych przez nas usług jest doświadczony i odpowiedzialny personel. Posiadamy również wysokiej jakości sprzęt do prowadzenia zróżnicowanych prac przy utrzymaniu terenów zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami
Z oferowanych przez nas rozwiązań skorzystało już wiele firm, jednak tylko Ty możesz ocenić, czy nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, wypełnij ten prosty formularz.

Zapraszamy.

Firma (pole wymagane)

Twój e-mail (pole wymagane)

Twoja wiadomość