Higiena i dezynfekcja największy przyjaciel Twojego Szpitala

Higiena i dezynfekcja w szpitalu to podstawowy element walki z chorobami. W obiektach służby zdrowia prawidłowe czynności porządkowe i dezynfekcyjne to pierwszy krok do poprawy stanu zdrowia i samopoczucia pacjentów.

Oferujemy Państwu usługi w zakresie utrzymania czystości i dezynfekcji pomieszczeń na terenie zakładu opieki zdrowotnej.

Kompleksowo i profesjonalnie
Swoim działaniem obejmujemy wszystkie strefy higieniczne w szpitalu, począwszy od bloków operacyjnych, sterylizatornii  poprzez gabinety zabiegowe, sale chorych oraz ciągi komunikacyjne i sanitariaty. W tym celu używamy profesjonalnej chemii renomowanych firm. Preparaty dezynfekcyjne stosowane przez naszą firmę posiadają wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty wymagane przez polskie prawo, a spektrum działania jest dobierane indywidualnie do potrzeb Klienta. Wykonujemy dezynfekcję metodą parową oraz zamgławianie pomieszczeń w przypadku ognisk epidemiologicznych.

Naszym Klientom dostarczamy również wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne, wykonujemy polimeryzacje podłóg, krystalizację marmuru, mycie okien, w tym okien na wysokościach.

W celu zapewnienia kompleksowej usługi dla szpitali wykonujemy prace transportu wewnętrznego:  transport odpadów medycznych i  komunalnych, transport brudnej i czystej pościeli, usługi obsługi szatni wewnątrzszpitalnej, usługi obsługi magazynów odzieżowych w szpitalu. Nasi pracownicy zatrudnieni na stanowisku salowych po odpowiednim przeszkoleniu wykonują również czynności pomocnicze przy pacjencie np.: pomoc przy toalecie, pomoc w transporcie pacjentów, pomoc przy zmianie pozycji ułożeniowej chorego i inne.

Oferujemy:

  • kompleksowe podejście do usługi sprzątania w szpitalu
  • usługi transportu wewnętrznego, pomocy przy pacjencie
  • najnowocześniejsze technologie w zakresie sprzątania obiektów służby zdrowia
  • środki dezynfekcyjne i profesjonalną chemię dobraną do indywidualnych potrzeb i standardów placówki medycznej
  • najwyższej jakości sprzęt i urządzenia do sprzątania
  • personel sprzątający o szerokiej wiedzy z zakresu higieny szpitalnej dobrany odpowiednio do potrzeb Klienta
  • wsparcie medyczne z zakresu higieny szpitalnej

Korzyści
Wybierając współpracę z DGP zdejmujecie Państwo z siebie obowiązek stworzenia ekipy sprzątającej a co za tym idzie szkolenia i doskonalenia jej pracy. Stwarzacie Państwo czyste i bezpieczne miejsce dla swoich pacjentów i pracowników, oszczędzacie czas i pieniądze poświęcając się w pełni swojej pracy i obowiązkom.

Skontaktuj się z nami:
Z oferowanych przez nas rozwiązań skorzystało już wiele placówek, jednak tylko Ty możesz ocenić, czy nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, wypełnij ten prosty formularz.

Zapraszamy.

Firma (pole wymagane)

Twój e-mail (pole wymagane)

Twoja wiadomość