Czy może być czysto i ekonomicznie ?

W hotelarstwie oraz gastronomi czystość ma fundamentalne znaczenie. Od jej utrzymania zależy Twój wizerunek w oczach klientów, a to bezpośrednio przekłada się na wysokość Twoich zysków. Zachowanie wysokiego poziomu czystości nie musi być wcale drogie. Wystarczy, że zaufasz profesjonalistom.

Nowoczesne technologie
DGP Laundry Partner oferuje możliwość wynajmu bielizny hotelowej i gastronomicznej oraz kompleksowe usługi pralnicze. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami bielizny w tych branżach oraz używaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń i środków pralniczych uzyskujemy bardzo wysoką jakość usług.

Twoje korzyści
Wynajmowanie bielizny hotelowej i gastronomicznej rozwiązuje wiele problemów związanych z jej zakupem, magazynowaniem, praniem oraz naprawą. Korzystając z naszych usług oszczędzasz czas oraz pieniądze.

W procesie prania stosujemy wyłącznie środki posiadające aktualne atesty oraz certyfikaty, co wydatnie przyczynia się do przedłużenia trwałości tkanin. Dzięki temu możesz zaoszczędzić znaczne środki finansowe.

Oferujemy pranie oraz wynajem:
- bielizny pościelowej i frotte
- bielizny gastronomicznej
- wyposażenia hotelowego

Świadczone następujące usługi:
- dobór asortymentu
- odbiór
- pranie
- suszenie
- maglowanie
- prasowanie
- ewentualne reperacje
- pakowanie
- dostawa asortymentu do Klienta – zgodnie z umową

Jakość gwarantowana
Gwarantujemy Ci zachowanie naturalnych barw tkanin. Poddanie ich starannej obróbce prasowalniczej sprawi, że będą one przyjemne w dotyku. Precyzyjne dozowanie środków sprawi, że galanteria stołowa pozbawiona zostanie trudnych i kłopotliwych zabrudzeń.

Skontaktuj się z nami
Z oferowanych przez nas rozwiązań skorzystało już wiele hoteli i lokali gastronomicznych, jednak tylko Ty możesz ocenić, czy nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, wypełnij ten prosty formularz.

Zapraszamy.

Firma (pole wymagane)

Twój e-mail (pole wymagane)

Twoja wiadomość