Czy jest sposób na zachowanie czystości odzieży roboczej?

Odzież robocza i ochronna używana w zakładach przemysłowych jest szczególnie podatna na silne i trwałe zabrudzenia, a nawet uszkodzenia. Istnieje jednak możliwość utrzymania jej w bardzo dobrym stanie. Trzeba tylko powierzyć te obowiązki prawdziwym specjalistom.

Nowoczesne technologie

DGP Laundry oferuje możliwość wynajmu odzieży roboczej i ochronnej oraz kompleksowe usługi pralnicze. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami odzieży oraz używaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń i środków pralniczych uzyskujemy bardzo wysoką jakość usług.

Twoje korzyści

Wynajmowanie odzieży roboczej i ochronnej rozwiązuje wiele problemów związanych z jej zakupem, magazynowaniem, praniem oraz naprawą. Korzystając z naszych usług oszczędzasz czas oraz pieniądze.

W procesie prania stosujemy wyłącznie środki posiadające aktualne atesty oraz certyfikaty, co wydatnie przyczynia się do przedłużenia trwałości tkanin. Dzięki temu możesz zaoszczędzić znaczne środki finansowe.

Gwarantujemy Ci zadowolenie z naszych usług

Zapewniamy Twojej firmie kompleksową obsługę. Oprócz usług rentalu i prania odzieży udostępniamy również pozostałe części ubioru roboczego: buty, rękawiczki, nakrycia głowy itp. Dokonujemy analizy Twoich potrzeb i na jej podstawie dostarczamy Ci odzież o właściwej specyfikacji i w odpowiedniej ilości. Naprawiamy również uszkodzenia powstałe podczas użytkowania odzieży.

Skontaktuj się z nami

Z oferowanych przez nas rozwiązań skorzystało już wiele zakładów, jednak tylko Ty możesz ocenić, czy nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, wypełnij ten prosty formularz.

Zapraszamy.

Firma (pole wymagane)

Twój e-mail (pole wymagane)

Twoja wiadomość