Jak przewieźć pieniądze szybko i bezpiecznie ?

Transport środków pieniężnych to dla banków i przedsiębiorstw zawsze poważna sprawa. Jeśli chcesz dokonać tego szybko i bezpiecznie powinieneś skorzystać z naszego doświadczenia w tej dziedzinie. Dysponujemy silnie uzbrojonymi i dobrze wyszkolonymi jednostkami do konwojowania, wyposażonymi w specjalistyczne pojazdy przystosowane do transportu pieniędzy.

Konwoje i inkaso
Prowadzimy stałe konwoje wartości pieniężnych dla banków i firm. Wykonujemy również codzienne inkaso gotówki od przedsiębiorstw handlowych. Zawsze dbamy o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, gdyż rozumiemy, jak bardzo odpowiedzialny obowiązek został nam powierzony.

Ludzie i sprzęt
Bezpieczeństwo transportu zapewniają profesjonalnie wyszkolone i bardzo doświadczone jednostki wyposażone w nowoczesne środki łączności. Konwojenci są uzbrojeni w hełmy, kamizelki kuloodporne oraz krótką broń palną. Ponadto dysponują pojazdami przystosowanymi do przewozu wartości pieniężnych w klasie M2-C2.

Doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam na pełne wykorzystanie posiadanego potencjału ludzkiego i technologicznego. Długie lata funkcjonowania firmy umożliwiły nam wypracowanie najwyższych standardów w dziedzinie ochrony. Gwarantujemy, że skorzystanie z naszych usług będzie dla Ciebie inwestycją w prawdziwe bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami:
Z oferowanych przez nas rozwiązań w dziedzinie ochrony skorzystało już wiele firm i instytucji, jednak tylko Ty możesz ocenić, czy nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, wypełnij ten prosty formularz.

Zapraszamy.

Firma (pole wymagane)

Twój e-mail (pole wymagane)

Twoja wiadomość