Zawsze jesteśmy blisko

Odległość nie ma dla nas większego znaczenia. Zaawansowane systemy monitoringu powiadamiają nas o wszystkich podejrzanych zdarzeniach, a jednostki interwencyjne natychmiast weryfikują potencjalne zagrożenie. Dzięki temu zawsze jesteśmy blisko obiektów, których bezpieczeństwo nam powierzono.

Technologia na pierwszej linii
W usługach monitoringu pierwszą linią systemu bezpieczeństwa stanowią urządzenia monitorujące i alarmowe. To one odpowiadają za wykrycie potencjalnego niebezpieczeństwa i bezzwłoczne wysłanie powiadomienia. Dlatego dbamy, aby instalowany sprzęt był nowoczesny i wysokiej jakości. Dodatkowo stosujemy obudowy, które pozwalają na dyskretne umieszczenie urządzeń oraz czynią je odpornymi na warunki atmosferyczne.

Bezpieczeństwo to niezawodność
Nowoczesność systemów sama w sobie nie jest jeszcze gwarancją niezawodności. Osiągamy ją dopiero poprzez stały nadzór techniczny oraz konserwację systemów alarmowych. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje obiekty są rzeczywiście bezpieczne.

Szybka reakcja
W przypadku wykrycia zagrożenia systemy monitorujące powiadamiają nasze jednostki interwencyjne, które błyskawicznie sprawdzają każdy niepokojący sygnał. Jeżeli posiadasz już własną instalację alarmową i chcesz z niej nadal korzystać, oferujemy Ci możliwość jej podłączenia do naszej centrali monitoringu. Dzięki temu Twój system alarmowy będzie przekazywał informacje do naszych jednostek interwencyjnych.

Doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam na pełne wykorzystanie posiadanego potencjału ludzkiego i technologicznego. Długie lata funkcjonowania firmy umożliwiły nam wypracowanie najwyższych standardów w dziedzinie ochrony. Gwarantujemy, że skorzystanie z naszych usług będzie dla Ciebie inwestycją w prawdziwe bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami
Z oferowanych przez nas rozwiązań w dziedzinie ochrony skorzystało już wiele firm i instytucji, jednak tylko Ty możesz ocenić, czy nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, wypełnij ten prosty formularz.

Zapraszamy.

Firma (pole wymagane)

Twój e-mail (pole wymagane)

Twoja wiadomość