Jak możesz zapewnić sobie prawdziwe bezpieczeństwo?

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Prawdziwe bezpieczeństwo możesz sobie zapewnić tylko poprzez połączenie trzech podstawowych czynników: nowoczesnej technologii, profesjonalnie wyszkolonych pracowników ochrony oraz wieloletniego doświadczenia.

DGP Security patrzy na zagadnienie ochrony osób i mienia wielowymiarowo. Podchodzimy do powierzonych nam obowiązków ze świadomością ogromnej odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa. Dlatego możemy zapewnić Ci bezpieczeństwo, jakiego naprawdę potrzebujesz.

Realizujemy usługi z zakresu zabezpieczania i ochrony na rzecz:

- centrów handlowych
- instytucji finansowych
- obiektów przemysłowych
- obiektów wojskowych
- hoteli
- domów i mieszkań prywatnych

Najważniejszy jest człowiek
Najważniejszym ogniwem w systemie ochrony jest człowiek. Dlatego nasi pracownicy odbywają pod okiem funkcjonariuszy policji profesjonalne szkolenia z zakresu samoobrony i podejmowania interwencji. Jednostki patrolowo-interwencyjne łączą solidną wiedzę teoretyczną z wysokimi umiejętnościami praktycznymi. Wszystko po to, by móc skutecznie ochronić Ciebie i Twoje mienie.

Nowoczesna technologia jest niezbędna
Profesjonalna kadra to nie wszystko. Naprawdę wysoką skuteczność może zapewnić tylko połączenie umiejętności człowieka z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki. Szybkie i wytrzymałe pojazdy, niezawodne środki łączności oraz bardzo nowoczesne uzbrojenie jednostek interwencyjnych zapewnią Ci natychmiastową i skuteczną pomoc.

Doświadczenie to gwarancja bezpieczeństwa
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam na pełne wykorzystanie posiadanego potencjału ludzkiego i technologicznego. Długie lata funkcjonowania firmy umożliwiły nam wypracowanie najwyższych standardów w dziedzinie ochrony. Gwarantujemy, że skorzystanie z naszych usług będzie dla Ciebie inwestycją w prawdziwe bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami
Z oferowanych przez nas rozwiązań w dziedzinie ochrony skorzystało już wiele firm i instytucji, jednak tylko Ty możesz ocenić, czy nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług lub umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym przedstawicielem, wypełnij ten prosty formularz.

Zapraszamy.

Firma (pole wymagane)

Twój e-mail (pole wymagane)

Twoja wiadomość