Ochrona osób i mienia

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne uzbrojenie i środki łączności, profesjonalnie wyszkolone patrole interwencyjne.
Monitoring
Zaawansowane systemy monitorujące, natychmiastowa reakcja na niepokojące sygnały, nadzór techniczny i konserwacja urządzeń alarmowych.
Konwoje
Konwoje wartości pieniężnych dla banków i firm, inkaso gotówki od przedsiębiorstw handlowych, specjalistyczne pojazdy oraz nowoczesne uzbrojenie.
DGP Security Partner

DGP Security Partner została stworzona z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym. Oferujemy świadczenie usług z zakresu bezpieczeństwa w obszarze ochrony osób i mienia, monitorowania obiektów, konwojowania, zabezpieczenia imprez oraz w zakresie technicznej ochrony mienia. Aby utrzymać wysoką jakość stale inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt oraz podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Przeprowadzamy kompleksowe audyty bezpieczeństwa w celu ustalenia poziomu bezpieczeństwa i zaproponowania Klientowi optymalnych rozwiązań.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować najwyższe standardy bezpieczeństwa. Chętnie słuchamy opinii naszych Klientów i traktujemy je jako źródło bardzo cennych wskazówek. Pozwalają nam one na tworzenie elastycznych i nowatorskich rozwiązań dopasowanych do realnych potrzeb naszych partnerów. Z naszych usług korzystają firmy oczekujące usług w optymalnej proporcji ceny do jakości, stąd tez naszymi klientami są liderzy w swoich branżach, marki o zasięgu globalnym, duże przedsiębiorstwa krajowe oraz małe i średnie firmy – wszystkich naszych Klientów łączy jedno – szacunek do ciężkiej pracy i dbałość o koszty.